6 вересня «Ірпіньводоканал» ділився досвідом зі столичними колегами у сфері боротьби з боржниками. На сьогодні КП «Ірпіньводоканал» − напрогресивніше комунальне підприємство в Україні з цього питання.

«Ми були вже в багатьох містах України, де знайомилися з досвідом колег в різних напрямах роботи. В Ірпені нам, передусім, цікаво ознайомитися як ведеться робота з боржниками, а саме технічні моменти – встановлення заглушок. Такого професіоналізму ми ще не спостерігали ніде», − зазначив представник «Київводоканалу».

Працівники КП «Ірпіньводоканал» на практиці продемонстрували київським колегам як встановити заглушку та яким чином її вилучити із труби, ознайомили із системою роботи з боржниками (від попередження щодо можливого відключення до безпосередньо відключення).

«Наразі в Києві така система роботи з боржниками не ведеться, але після сьогоднішнього візиту в Ірпінь ми зможемо її запровадити в столиці», − повідомив представник «Київводоканалу».

Варто зазначити, що для «Ірпіньводоканалу» це не перший візит колег, делегації щодо обміну досвідом бувають часто, причому з усієї України.