Сьогодні, 22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Вода- основа всього живого на нашій планеті, медики давно з'ясували, що вода необхідна нашому організму, для нормального функціонування. Але, експерти відзначають, що воду потрібно пити правильно. Редакція "04597" зібрала для Вас Топ-5 порад як правильно пити воду.

- Вчені дали поради, як правильно вживати воду протягом дня. Фахівці відзначають, що протягом дня потрібно пити воду невеликими порціями. Вони не рекомендують пити відразу багато, так як наші нирки починають працювати з перенавантаженням і не встигають впоратися з процесами фільтрації.

- Ставте пляшку з водою на видне місце, тоді ви не забудете її вживати. Медики просять не випивати більше 1 літра води за годину. Якщо ви перевищите цю норму, то можуть з'явитися симптоми зневоднення.

- Лікарі радять натщесерце повільно випити 1-2 склянки води. А також перед кожним прийомом їжі потрібно випивати воду, а ось під час самої трапези краще пити невелику кількість води.

- Дієтологи радять під час занять спортом додавати в свою воду морську сіль, це допомагає наситити ваш організм електролітами під час фізичного навантаження. Однак, тим, хто має проблеми з нирками або страждають на артеріальну гіпертонію, такий варіант їм не підходить.

- Взимку пийте теплу воду. Також можете додавати в склянку води часточку лимона або тертий імбир. Але робити це можна не частіше одного разу на день.

Нагадуємо, цю та іншу інформацію про стан води в Приірпінні ви можете знайти на сторінках нового випуску газети "Знаю".